Voorbeschouwing: FC Volendam vs Telstar

Eredivisie 17 mei, 14:30

Wedtips voor deze wedstrijd

Expert Tip
Markt: Dubbele Kans
Dubbele kans: Telstar of Gelijkspel

Onderbouwing: De teams zijn aan elkaar gewaagd, waardoor een gelijkspel een logisch scenario blijft.

Quote
2.96
Davy van Bokhoven
Davy van Bokhoven
Vertrouwen:
7/10
Zet in bij TonyBet →
Veilig
Telstar scoort: Ja
Quote
TonyBet bij TonyBet
1.35
High Risk
Gelijkspel
Quote
TonyBet bij TonyBet
3.40

De Noord-Hollandse confrontatie tussen FC Volendam en Telstar brengt twee ploegen uit de middenmoot van de Eredivisie samen in een duel waar de marges uiterst klein zijn. Met Telstar op de vijftiende positie en Volendam op de zestiende plek, is het verschil op de ranglijst slechts twee punten in het voordeel van de bezoekers.

Voorbeschouwing: FC Volendam vs Telstar

Kijkend naar de statistieken valt direct het verschil in doelsaldo op; waar Volendam een negatief saldo van -19 noteert, houdt Telstar de schade met -7 aanzienlijk beperkter. Dit suggereert dat de defensieve organisatie bij de formatie uit Velsen-Zuid gedurende het seizoen consistenter is gebleken dan die van de Wijdbroeken.

Gezien de huidige stand van zaken en de minieme afstand in punten, verwachten we een wedstrijd waarin Telstar in staat moet zijn om minimaal een punt mee te nemen uit het Kras Stadion. De druk ligt bij de thuisploeg om het gat te dichten, maar de stabiliteit van de gasten kan hierbij de doorslaggevende factor zijn.


Davy van Bokhoven

Over Davy van Bokhoven

Eredivisie, Champions League, Asian Handicaps

Davy is al ruim 8 jaar actief in de wereld van sportweddenschappen. Hij combineert diepgaande data-analyses met actuele teamkennis om wekelijks de beste value bets te vinden.

47.9%
Eredivisie / Premier League
Asian Handicap
Gratis Updates
Mis geen enkele tip

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang wekelijks de beste wedtips, exclusieve bonussen en het laatste nieuws direct in je inbox.

Geen spam. Uitschrijven kan op elk moment.

Of ontvang pushmeldingen bij nieuwe tips en blogartikelen: