Nieuwe Keuze voor Zeefuik
Lequincio Zeefuik heeft voor het komende seizoen een nieuwe club gevonden. De 21-jarige aanvaller van AZ zal op huurbasis uitkomen voor Fortuna Sittard. Deze transfer betekent een nieuwe stap in zijn ontwikkeling, nadat hij eerder al actief was op huurbasis in België en Nederland. De Limburgse club zag spitsen Kaj Sierhuis en Paul Gladon transfervrij de overstap maken naar respectievelijk NEC Nijmegen en NAC Breda, waardoor er ruimte en behoefte was aan een nieuwe aanvalsleider. De komst van Zeefuik moet dit gat opvullen en de aanval van trainer Danny Buijs versterken.
Concurrentie afgetroefd
Fortuna Sittard was niet de enige club die interesse had in de diensten van Zeefuik. Ook Excelsior had de spits graag willen huren voor het komende seizoen. Echter, de club uit Rotterdam vist achter het net. Een belangrijke factor in de keuze voor Fortuna Sittard lijkt de aanwezigheid van trainer Danny Buijs te zijn. Buijs heeft in het verleden al samengewerkt met Zeefuiks broer, Deyovaisio, wat de club uit Limburg mogelijk een klein voordeel heeft gegeven in de concurrentiestrijd.
Terugkeer naar de Eredivisie
Voor Zeefuik is dit een terugkeer naar de Eredivisie na een uitleenperiode bij Heracles Almelo. Afgelopen winter maakte hij de overstap naar de club uit Almelo, waar hij in 24 officiële wedstrijden twee keer het net wist te vinden. Ondanks zijn bijdrage kon hij degradatie voor de club niet voorkomen. Eerder werd hij ook al door AZ verhuurd aan OH Leuven in België. Bij AZ zelf heeft Zeefuik tot medio 2029 een contract. In 24 wedstrijden voor de hoofdmacht van AZ kwam hij tot één doelpunt en één assist. De hoop is dat hij bij Fortuna Sittard zijn productie verder kan verhogen en zich kan bewijzen in de Nederlandse topcompetitie. De spits sluit komende week aan bij de selectie van Fortuna Sittard.

Davy is al ruim 8 jaar actief in de wereld van sportweddenschappen. Hij combineert diepgaande data-analyses met actuele teamkennis om wekelijks de beste value bets te vinden.
