Nederland klaar voor kraker tegen Marokko na laatste training

Davy van Bokhoven

Davy van Bokhoven | Nieuwsredactie

3 min leestijd
Deel dit:

Het Nederlands elftal heeft in Kansas City de voorbereidingen afgerond voor de achtste finale op het WK tegen Marokko. Met een volledig fitte selectie stond iedereen op het veld voor de laatste oefensessie. Het team vliegt nu door naar het Mexicaanse Monterrey voor de confrontatie van vannacht.

Oranje Compleet en Gefocust voor Achtste Finale

De lucht in Kansas City hing zwaar van de hitte, met temperaturen die ruim de dertig graden aantikten. Desondanks verschenen alle 26 spelers van de Nederlandse selectie op het trainingsveld voor de laatste oefening voor de naderende achtste finale. Opvallend was de aanwezigheid van Cody Gakpo, die ondanks een persoonlijk verlies bij het team bleef. Zijn vriendin maakte bekend dat zij en Gakpo hun ongeboren zoontje tijdens de zwangerschap hebben verloren. De Liverpool-aanvaller heeft er, in overleg met zijn partner, voor gekozen om bij de selectie te blijven en zich volledig te richten op de wedstrijd tegen Marokko, de eerste horde in de knock-outfase van het toernooi.

Koeman en Van Dijk op de Vooravond van de Strijd

De training, die kortstondig openstond voor de aanwezige pers en publiek, kende geen verrassende elementen. Na een gezamenlijke warming-up werkten de spelers aan kaats- en behendigheidsoefeningen. Het mentale aspect is echter cruciaal in deze fase van het toernooi, zeker na de indrukwekkende groepsfase van de tegenstander. De vlucht naar Monterrey, waar de wedstrijd zal plaatsvinden, staat gepland na de training. Nederland neemt het daar op tegen de Marokkanen, een ploeg die met name tegen Brazilië (een 1-1 gelijkspel) wist te overtuigen en liet zien over veel kwaliteiten te beschikken. Later op de dag zullen trainer Ronald Koeman en aanvoerder Virgil van Dijk in het Monterrey Stadium de pers te woord staan om hun visie op de aankomende wedstrijd toe te lichten. Hun woorden zullen ongetwijfeld de laatste inzichten geven in de tactische voorbereidingen en de mindset van het team.

De wedstrijd tussen Nederland en Marokko staat gepland in de nacht van maandag op dinsdag, met de aftrap om 03.00 uur Nederlandse tijd. Voor de supporters thuis biedt de NOS uitgebreide mogelijkheden om het duel te volgen. Via NOS.nl en de NOS-app kunnen fans de wedstrijd live streamen, terwijl ook op NPO 1 en NPO Radio 1 live verslag wordt gedaan. Fans die de wedstrijd op een andere manier willen beleven, kunnen terecht bij NPO 1 extra en NPO Start, waar de wedstrijd met audiodescriptie wordt uitgezonden, speciaal voor blinde en slechtziende kijkers. De voorbereidingen van het Nederlands elftal, met een focus op fitheid en mentale weerbaarheid, benadrukken het belang van dit achtste finaleduel op het WK in Mexico. De ploeg van Koeman is er klaar voor om de volgende stap te zetten.

Vond je dit artikel nuttig?

Deel het met je vrienden of in je wedgroep.


Davy van Bokhoven

Over Davy van Bokhoven

Eredivisie, Champions League, Asian Handicaps

Davy is al ruim 8 jaar actief in de wereld van sportweddenschappen. Hij combineert diepgaande data-analyses met actuele teamkennis om wekelijks de beste value bets te vinden.

48.8%
Eredivisie / Premier League
Asian Handicap
Gratis Updates
Mis geen enkele tip

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang wekelijks de beste wedtips, exclusieve bonussen en het laatste nieuws direct in je inbox.

Geen spam. Uitschrijven kan op elk moment.

Of ontvang pushmeldingen bij nieuwe tips, blogartikelen en nieuws: